Blogeret e njohura, por jo vetëm, figurat që shohim çdo ditë në ekranet shqiptare, nuk shkrepin një foto dhe e publikojnë.  Nuk është kaq e thjeshtë. Bëhet fjalë për imazhin e tyre, ndaj çdo detaj duhet të jetë perfekt.

Standardet e fotove kanë ndryshuar, ndaj tek-tuk sheh vajza apo djem të cilët postojnë foto pa ndonjë filtër, apo në fund të fundit ashtu siç është shkrepur ajo.

Se sa shumë mundohen për foton ideale, na e tregon më mirë blogerja Sarah Berisha.

Fillimisht ajo ka postuar rezultatin e më pas me anë të një video të gjithë punën që i është dashur për të kapjen e duhur.

Si një foto mjaft e bukur, nuk paska qenë fort e thjeshtë për ta shkrepur. Ja pse nuk mund të jemi të gjithë blogere!/L.F-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@sarah.berisha) on


Flash Lajme

Më të lexuarat