Vlora Çitaku është Abasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku është ndër personat më të zëshëm në botë për Kosovën.

Ajo është një ambasadore mjaft e zonja dhe diplomate mjaft e mirë, dhe këtë e dëshmoi pas një përplasje me ish-kryeministrin Ramush Haradinaj, ku ky i fundit e quajti atë ambasadore të Thaçit dhe jo të Kosovës.

Por, përveç se është një diplomate e zonja, ajo është edhe një femër e bukur.

Në albumin e fundit, që e ka përgatitur fotografi shqiptar me famë botërore, Fadil Berisha Vlora Çitaku duket mahnitëse, me linja të trupit përfekte./ I.M-Dritare.net

Foto 1 nga 7


Flash Lajme

Më të lexuarat