Thashethemet duket se edhe këtë herë kanë rezultuar të vërteta.

Çifti i famshëm i “Shoë Bizit” Robert Berisha, dhe Nora Istrefi nuk janë më bashkë.

Këtë e ka konfirmuar edhe Roberti, në një postim të gjatë në rrjetet sociale.

“Portale te nderuara dhe ju fansa! Ju kom premtu qe keni me mar vesh prej meje e skeni nevoj mu lodhë e me kliku ne qdo titull qe e bojn portalet..
Osht punë e tyne dhe mjeshtri e gazetarve qe din me nxer asi tituj..Unë edhe Nora nuk jemi mo bashk,por tan jetën do jemi babi dhe mami i Renees loqkës tonë..? dhe shokë të mire deri ne vdekje..nese nuk ka mo dashni mes nje qiftit,nuk dmth me bo armik e mja kthy shpinën..bonuni pozitiv e keshni sa ma shum edhe respektojeni edhe qato qe sju don te miren se sen sbohet ? permes kti postimit @noraistrefi e falenderoj shum qe ma ka pru ne jetê nje fëmi si Renee…edhe shum kujtime te bukra prej 2006..Noriq -Tkom borxh tan jetën ? I ëish you all the best”-shkruan Roberti në një foto që ka shpërndarë ku shihet Nora Istrefi dhe fëmija i tyre, Renee./ I.M-Dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@robertberishaofficial) on


Flash Lajme

Më të lexuarat