Moderatorja Alketa Vejsiu është një nga personazhet e njohur më të suksesshëm në ekranet shqiptare. Jeta e saj duket e kompletuar, por ja që dhe Alketa ka një qëllim të fundit në jetë, të cilin akoma s’e ka arritur.

Një udhëtim në Hënë!

Këtë moderatorja e ka treguar përmes një postimi në Instagram, ndërsa ndodhej në muzeun “ArtScience”, në Singapor.

“Duke folur me hënën! Oh, ky është qëllimi im final në jetë. Të zbarkoj në Hënë!”, shkruan ajo./E.B-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@alketavejsiu) on


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All