Nuk kanë kaluar shumë javë nga ndarja me Nora Istrefin dhe këngëtari, Robert Berisha është fotografuar me një tjetër femër. Së fundmi, Prive.al ka publikuar dy foto ku shihet Roberti, ulur në kafe, në shoqërinë e një femre, që thuhet se është e dashura e tij e re.

Nora dhe Roberti u ndanë pas 14 vjetësh martesë.  Asnjëri nuk e ka treguar arsyen e vërtetë të ndarjes, megjithëse në medie qarkulloi lajmi për tradhti.dardania.com


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All