Kohët e fundit, Luana Vjollca ka qenë shumë e zënë me projektet e saj. Dhe duke qenë se nuk ka shumë kohë të hyjë në rrjete sociale, ajo u ka bërë fansave një dhuratë të bukur.

Luana ka postuar në Instagram një video, dhe i dërgon një puthje gjithë ndjekësve të saj.

“Mendova.. t’ju dhuroj nga një puthje ?

Meqenëse koha nuk më premton të jem aktive sepse po përgatitemi për gjëra të mëdha e të bukuraaaa, mezi po pres t’i ndaj me ju !!! ?”,- shkruan Luana.dardania.com

View this post on Instagram

A post shared by (@luanavjollca) on


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All