Brad Pitt dhe Ellen DeGeneres bëhen bashkë sërish. Ellen sapo na zbuloi se ka pasur të dashur një nga ishat e Brad Pitt.

Aktori tregon për një festë që u organizua në fund të viteve ’80 ose fillim të viteve ’90, ku ishte edhe Ellen.

Ylli i Hollivudit shprehet se, pa prezantuesen e famshme që po gjuante të dashurën e tij të atëhershme.

Këtu Ellen zbuloi se, ajo me të vërtetë ka qenë lidhur me një nga ish të dashurat e aktorit.

“Ne do të flasim për këtë më vonë.”,- tha ajo duke qeshur.

“Pas shfaqjes.”,- ia pasoi Pitt.

Sidoqoftë, të dy nuk thanë asnjë emër.

DeGeneres, tani është e martuar me Portia De Rossi. Të dyja u martuan në vitin 2008. Para se të gjente dashurinë e përjetshme, DeGeneres u lidh me yjet Anne Heche dhe Alexandra Hedison. Sa për Pitt, ai ishte martuar më parë me Angelina Jolie, me të cilën ka gjashtë fëmijë. Çifti njoftoi divorcin në vitin 2016. Ai ka pasur edhe lidhje të tjera me të famshme si: Jennifer Aniston dhe Gwyneth Paltrow, etj.dardania.com


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All