Sonte, moderatorja dhe aktorja Jonida Vokshi do t’i japë fund beqarisë duke u martuar me aktorin Besnik Krapi. Dasma e tyre do të zhvillohet në Golem, pranë detit.

Kompania e eventeve që organizon dasmën, ka postuar foto nga ambjenti ku do të zhvillohet ceremonia.

Organizimi ka filluar që mbrëmë, në mënyrë që sot gjithçka të jetë perfekt dhe në kohën e duhur.

Gjithashtu, nga kjo ceremini shihen edhe detaje të veçanta, me kërcim pa këpucë, pasi ka një tabelë që bën ftesë të argëtohen të ftuarit duke kërcyer me shapka me gisht.

Me siguri do të jetë një dasmë që do të mbahet mend gjatë dhe me shumë të ftuar vip./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat