Moderatorja Jonida Vokshi dhe aktori Besnik Krapi, mbrëmjen e sotme i kanë dhënë fund beqarisë, duke kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë.

Në rrjete sociale janë publikuar fotot e para nga dasma vip. Jonida, e veshur me fustan të bardhë, shkëlqente pranë Besnikut, i cili dukej po aq i lumtur në këtë ditë të shënuar.

Ka qenë Elvana Gjata, mikesha e ngushtë e Jonidës, ajo që ka kurorëzuar çiftin. /E.B-dritare.net

Foto 1 nga 9


Flash Lajme

Më të lexuarat