Mesa duket disa anëtarë të familjes mbretërore mendojnë se rregullat janë bërë për tu thyer. Në krye të listës prej kohësh ka qëndruar princesha Diana. Ngjarja më e bujshme, ka qenë përqafimi i saj me disa njerëz të infektuar me HIV, e cila tronditi opinionin në Mbretërinë e Bashkuar.

Tashmë vendin e saj e kanë zënë, Duka dhe Dukesha e Susexx. Mesa duket, ata duan të sjellin risi në rregullat e familjes mbretërore, duke dëshmuar se ato janë të vjetra dhe i përkasin një periudhe të kaluar.

Këto janë disa nga rastet kur Meghan dhe Prince Harry,nuk i kanë zbatuar rregullat e familjes mbretërore.

Meghan marke, nuk vesh të brendshme.

Princi Harry dhe Meghan Markle nuk i fshehin ndjenjat e tyre në publik.

Meghan Markle mbyll dyert e veturave vetë.

Princi Harry dhe Meghan Markle heqin këpucët në plazh.

Meghan Markle nuk kishte vendosur etiketën me emrin e saj gjatë një gare me kuaj

Meghan Markle ecën para Princit Harry

Meghan Markle vishet shpesh me të zeza në publik

/L.F-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat