Pas ditëve të lodhshme të punës, vjen fundjava e qetësisë dhe relaksit. Të gjithë kemi nevojë për relaksim, edhe vipat. Përmes videove të shumta, ata na tregojnë si e kaluan fundjavën.

Shumë prej tyre kanë shkuar në plazh, disa qetësinë e kanë gjetur në mal dhe të tjerë me familjen dhe shoqërinë.

Dritare.net ju sjell në galerinë më poshtë, fundjavën e vipave përmes fotove!dardania.com

Foto 1 nga 50


Flash Lajme

Më të lexuarat