Mbrëmjen e djeshme moderatorja dhe aktorja Jonida Vokshi i dha fund beqarisë duke u martuar me aktorin Besnik Krapi.

Dasma e tyre kishte shumë të ftuar vip, ku pjesëmarrës ishin dhe aktori i humorit Ermal Mamaqi me Amarda Toskën.

Ermali, i cili shfrytëzon çdo situatë, ka bërë një video qesharake duke u përqafuar fort me Salsano Rrapin, e duke vallëzuar bashkë, si dy të dashuruar.

Gjithçka është një shaka, dhe Ermali shkruan se kjo video është ana e errët e dasmës që u zhvillua mbrëmë.

“Ana e errët e dasmës së mbrëmshme. Salsano Rrapi mirë që kishim gratë afër vëlla”, shkruan Ermali./E.B-dritare.net

Visualizza questo post su Instagram

Un post condiviso da (@ermalmamaqiofficial) in data:


Flash Lajme

Më të lexuarat