Cristiano Ronaldo shpërthen në lot pasi sheh një video të babait të tij të ndjerë, i cili shprehet krenar për arritjet e të birit.

Yllit të Juventusit iu shfaq klipi i babait të tij, Jose Dinis Aveiro duke folur për të, përpara turneut ‘Euro 2004’ të zhvilluar në Portugali, shkruan dritare.net

Babai i tij një ish-ushtar, dhe alkoolik, vdiq një vit më vonë nga dëmtimi i mëlçisë, duke humbur kështu edhe suksesin e mëtejshëm të Ronaldos dhe lindjen e stërnipave të tij.

Pasi pa videon Ronaldo tha:”Kurrë nuk e kisha parë këtë video. E pabesueshme.”dardania.com


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All