Mesa duket mënyra sesi çiftet po ndahen sot, ka ndryshuar shumë. Gjërat tani përfundojnë shumë shpejt, me një mesazh në Whatsapp apo një postim në Instagram.

Kështu ka ndodhur dhe me Liam Hemsworth dhe Miley Cyrus, të cilat u ndanë në gusht të këtij viti, ndërsa në dhjetor të 2018 ishin martuar.

Pra është e vërtetë, Liam ka mësuar ndarjen nga një postim në Instagram, ndërsa Maily as nuk e ka marrë hapin të flasë përpara me të. Këtë e ka konfirmuar gazeta Six Page. Ndoshta për shkak se ai në atë kohë ishte në Australi, apo mund të kenë qenë arsye të tjera.

Sido që të ketë qenë, marrëdhënia e tyre ka marrë fund plotësisht pasi Liam më 21 gusht i kërkoi divorcin./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat