Era Istrefi nuk di të ndalet! Këtë herë ajo i ka surprizuar të gjithë me projektin e ri, i cili do të vijë në bashkëpunim me artistë të njohur botërorë, me Yellow Claw dhe Offset.

Yellow Claw janë dy DJ holandezë, muzika e të cilëve përfshin miksime shumë të pëlqyera.

Ndërsa Offest është një reper shumë i suksesshëm, por të gjithë e njohin si bashkëshorti i Cardi B.

Projekti  i titulluar “Let’s get married” do të publikohet këtë të premte, ndërsa besohet se do të ketë shumë sukses./E.B-dritare.net

Visualizza questo post su Instagram

Un post condiviso da (@eraistrefi) in data:


Flash Lajme

Më të lexuarat