Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj një lajm të hidhur. Nëna e menaxherit, të saj, njëkohësisht edhe kushëririt, Pëllumb Citakut, ka ndërruar jetë.

Dafina e përshkruan atë si një nënë dhe grua  të jashtëzakonshme, e cila, sipas saj do të kujtohet gjithmonë si një njeri i mrekullueshëm.

“Do të na mungosh përgjithmonë, tete”, shkruan Dafi.

View this post on Instagram

A post shared by (@pellumbc) on

“Nana sot na la, e dashnia, malli e kujtimi për të do të mbesin të përjetshme”, shkruan menaxheri Citaku./L.F-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat