Këngëtarja e njohur shqiptare, Shkurte Fejza e ka pasur një verë me plot angazhime sa i përket profesionit që ushtron, shkruan lajmi.net.
Mirëpo pavarësisht se ka qenë e zënë ajo ka gjetur kohë që në shtator të pushojë disa ditë me bashkëshortin dhe disa miq.


Vetë këngëtarja me fansat ka ndarë disa fotografi në Instagram.

https://www.instagram.com/p/B2jMJ5WD1mk/


Flash Lajme

Më të lexuarat