Bukuroshja shqiptare radhitet ndër femrat të cilat e ndryshojnë look-un herë pas here, ndërsa së fundmi ka tërhequr vëmendjen e mediave me një deklaratë.

Bukuroshja e cila jeton në Amerikë, ka publikuar një video ku tregon veshjen dhe make up-in, ndërsa e quan veten katunare për shkak të kaçurrelave.

“Kjo tregon se sa e zënë është dita ime. Kam veshur një bluzë të prerë dhe pantallona me lëkurë dhe porsa i rregullova flokët. Ndoshta e teprova me kaçurrelat, nuk di si ta them, po dukem paksa si katunare, por nuk ka gjë”, dëgjohet të thotë Anxhelina në anglisht.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All