Pasditen e sotme, moderatorja Luana Vjollca, ka nxjerrë spotin e emisionit të saj “Shiko kush luan”. E veshur me kostum punëtori dhe me mjete pune, Luana shfaqet duke përgatitur skenën.

Visualizza questo post su Instagram

Un post condiviso da (@luanavjollca) in data:

Këtë herë, emisionit të saj si kapiten skuadre i është bashkuar dhe aktori i humorit Rezart Veleshnja.

Shiko kush luan rikthehet me 28 shtator, në Top Channel./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All