Mbrëmjen e sotme është puntata e radhës e programit të vallëzimit “Dance With Me”. Moderatorja e këtij emisioni, Alketa Vejsiu, këtë të hënë kishte zgjedhur një fustan rozë tyl dhe ngjante si një princeshë.

Fustanin e kishte kombinuar me këpucë stileto po ngjyrë rozë, ndërsa flokët i kishte gjysmë të kapura dhe kaçurrela.

Nga ana tjetër, anëtarja e jurisë, Valbona Selimllari, rrezatonte e tëra me një palë jumpsuite me krahë të gjatë të fryra në fund. Në qafë kishte vënë perla të bardha, flokët i kishte të lëshuara, dhe buzëqeshjen si gjithmonë, me vete.

Të dyja po shkëlqejnë me pamjen e tyre sonte./E.B-dritare.net

Visualizza questo post su Instagram

Un post condiviso da (@alketavejsiu) in data:


Flash Lajme

Më të lexuarat