Dojna Mema është një nga moderatoret më bukuroshe të ekranit. Ajo vazhdimisht luan me lukun e saj, duke bërë ndryshime me flokët.

Këtë herë, ajo ka shkurtuar flokët edhe më shumë.

Dojna e ka treguar përmes një postimi në Instagram, ku shfaqet shumë simpatike dhe e ëmbël, me lukun e ri.

Kometet pozitive për të kanë qenë të pafundme./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat