Artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka mbajtur koncert në Los Angeles, Kaliforni. Ndërsa ishte gati të ngjitej në skenë, ajo ka përqafuar fort babain e saj, që për të është njeriu më i rëndësishëm dhe i dashur në jetë.

Përmes një postimi në Instastory, ajo shkruan se përqafimi i tij është shërues.

“Babai im ka përqafimin më shërues”, shkruan Bebe, ndërsa në video duket që është përlotur./E.B-dritare.net

Visualizza questo post su Instagram

Un post condiviso da (@beberexha) in data:


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All