Hailey Baldwin dhe Justin Bieber, disa ditë më parë janë martuar, por nuk patën postuar asnjë foto nga dasma e tyre e dytë në Karolinën e Jugut.

Visualizza questo post su Instagram

Un post condiviso da (@haileybieber) in data:

Por, tashmë të gjithë mund ta shuani kureshtjen si është dukur modelja bukuroshe me fustanin e nusërisë, sepse ajo sapo i ka postuar fotot në Instagram.

Visualizza questo post su Instagram

Un post condiviso da (@haileybieber) in data:

Një detaj unik është vërejtur në vellon e saj, ku në fund shkruante “Derisa vdekja të na ndajë”.

Visualizza questo post su Instagram

Un post condiviso da (@haileybieber) in data:


Mund të themi se Hailye ishte dukur e përsosur në ditën e saj më të lumtur./E.B-dritare.net

Visualizza questo post su Instagram

Un post condiviso da (@haileybieber) in data:


Flash Lajme

Më të lexuarat