Mbrëmjen e sotme ishte premiera e filmit me metrazh të shkurtër “Gjyshja”, një realizim nga regjisori Eduart Grishaj.

Siç të gjithë e dimë, Arbana Osmani ka qenë mbështetja e tij më e madhe gjatë gjithë xhirimeve të filmit, në veri të Shqipërisë.

Eduarti e falënderoi atë publikisht, gjatë fjalës së tij, duke i thënë se nëse ka diçka nga ku frymëzohet, është talenti i Arbana Osmanit.

Nga ana tjetër, Arbana ka postuar një foto me të në Instagram, ku shkruan se është shumë e lumtur për suksesin e tij.

Ky film ishte mënyra më e mirë për të treguar se Arbana dhe Eduardi janë bashkë, artistikisht bashkë./E.B-dritare.net

Visualizza questo post su Instagram

Un post condiviso da (@arbanao) in data:


Flash Lajme

Më të lexuarat