Morena Taraku nuk po di të ndalet. Bukuroshja së fundmi ka postuar një foto, ku shfaqet komplet e zhveshur. Modelja dhe këngëtarja befason me imazhin që ka ndarë në “Instagram”.Me të ndarë foton në llogarinë e saj, kanë vërshuar komentet e fansave. Disa prej tyre e kritikojnë, të tjerë e komplimentojnë. Modelja shihet pa rroba, krejtësisht nudo, ndërsa ekspozon tatuazhet dhe mbulon gjoksin me dorë. Edhe fotografi Uka ka postuar të njëjtën foto, ndërsa pritet që të publikohen edhe fotot e tjera të modeles seksi.


Flash Lajme

Më të lexuarat