Fansat e çiftit më të ri të showbizit botëror, Justin dhe Hailey Bieber, janë ndarë në dy grupe, për shkak të një fotoje që postoi çifti së fundmi. U desh një javë që Haily të publikonte të plotë pamjen e fustanit të nusërisë së saj.

Përveç pamjes mahnitëse, komentuesit vunë re diçka që sipas tyre nuk shkonte në shprehjen që ishte qëndisur në fustan, “Deri sa vdekja të na ndajë”, (Till death do us part).

Një pjesë prej tyre, kanë komentuar se Till, duhet të shkruhet vetëm me një ‘L’, ndërsa  të tjerët thonë se është në rregull dhe nuk ka asnjë gabim gramatikor. Në fakt nëse bën disa kërkime, kjo fjalë pranohet edhe me një L, edhe me dy. Ndaj nuk dimë se kush mund të ketë më shumë të drejtë./L.F-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@haileybieber) on