Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha, përmes një postimi në Instagram, ka treguar fjalën që s’i pëlqen aspak, në gjuhën shqipe.

Ajo shkruan se sipas saj, fjala më e shëmtuar në gjuhën shqipe është “ylber”, ndërsa ka postuar dhe një foto ku ylberin e ka në ballë.

Visualizza questo post su Instagram

Un post condiviso da (@lorihoxha) in data:

“Unë mendoj se fjala ylber është fjala më e shëmtuar në gjuhën shqipe, nëse ju intereson”, ka shkruar Lori./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat