Aktori i njohur i humori, është gjatë gjithë kohës prezent në instagram me postimet e tij të veçanta. Këtë herë ai ka shpërndarë disa foto ku tregon se nga fëmijëria e tij, mund të kenë ndryshuar shumë gjëra, por jo veset.

Ato kanë mbetur të njëjta. T’i prishësh foton dikujt, është një prej tyre.

Dhe këtë herë ai e dëshmon me bashkëshorten e tij Amin.

Ata ndodhen në Pargë, ku po kalojnë disa ditë pushime. Si çdo femër që është e marrosur pas fotove, edhe Ami nuk bën përjashtim.

Por Ermali është aty, gati për ta prishur këtë moment./L.F-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All