Sara Hoxha, është bërë nënë për herë të dytë. Dje ka ardhur në jetë djali i saj, ndërsa sot Sara ka publikuar një foto plot me dashuri, bashkë më dy fëmijët e saj.

Si rrallë herë ndodh, ajo i tregoi të gjitha në një postim. Fytyrën emrin dhe peshën e djalit. Çifti Ledioni dhe Sara e kanë pagëzuar të voglin me emrin Roman.

View this post on Instagram

A post shared by (@sarahoxhaaa) on

“Çmendurisht e dashuruar me Roman, që lindi dje. Më herët se sa pritej, por ai është 2.9 kg”, shkruan Sara./L.F-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat