Dy gazetaret thumbuese, Aulona dhe Fatma do të rikthehen sërish me emisionin e  tyre “Thumb”. Ata kanë shpërndarë në instagramin e tyre, disa foto ku mesa duket kanë nisur xhirimet e para.

Ende nuk ka asnjë prononcim nga dy gazetaret, por pak kohë më parë ata janë shprehur se emisioni i ri, që do të trasnmetohet në Ora News do të jetë krejt ndryshe nga ato të mëparshmit.  Një gjë është e sigurt, shumë personazhe do të thumbohen nga Aulona dhe Fatma./L.F-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat