Kësaj here, në rubrikën e Dojna Memës “Një ditë me Dojnën”, do të jetë moderatorja Kiara Tito.


Kiara është një ndër personazhet më të komentuar në media jo vetëm për jetën private, por së fundmi edhe për ndryshimet në pamjen e saj.

Kiara ka bërë buzët dhe s’ka ngurruar ta pranojë këtë publikisht.

Dojna Mema i ka bërë asaj disa pyetje nga fansat dhe njëra prej tyre kishte të bënte pikërisht me ndërhyrjen në buzë.
“Pse i ke bërë buzët se duken jo origjinale.”- ishte pyetja të cilës Kiara iu përgjigj:

“Është e drejta ime t’i bëj dhe do t’i bëj sepse nuk më intereson fare çfarë thonë njerëzit.”, duke sqaruar njëherë e mirë këdo që kishte pikëpyetje mbi ndërhyrjet e saj.


Flash Lajme

Më të lexuarat