Një tjetër e ftuar e kësaj të shtune në “Shiko Kush LUAN” nga Luana Vjollca ishte edhe këngëtarja e njohur Mariza Ikonomi.

Ajo na tregoi disa gjëra që nuk i dinim për të.
Pyetjes së kapitenit të skuadrës së kuqe, Florjan Binaj, se cili është dueti që i mungon karrierës së saj ajo ju përgjigj: “Një duet me Capital T”.

Ndërkohë gjatë lojës mësuam se është “single” dhe se kënga shqiptare që nuk e pëlqen është “Të ka lali shpirt”.

Mariza Ikonomi i ka munguar skenës shqiptare për një periudhe kohe, të cilën e shfrytëzoi në vende ekzotike duke ofruar spektakël për pushuesit.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All