Kiara Tito është një ndër moderatoret e reja në karrierë  por që po korr jo pak sukses pasi është e preferuar e publikut me pamjen e saj dhe njëkohësisht me mënyrën korrekte të moderimit.

Së fundmi Kiara ka dhënë një intervistë ku edhe ka zbuluar të tjera detaje nga jeta e saj private.

Një ndjekës e ka pyetur se cila është një gjë për të cilën është penduar që nuk e ka bërë.

“Ka qenë një djalë shumë i mirë, që më ka ngacmuar para disa vitesh, por nuk ka qenë kaq i mirë sa është tani dhe i kam thënë jo. Nuk ka qenë i shëmtuar por nuk është kështu si është bërë tani. Jam penduar”, është përgjigjur Kiara.

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All