Mes të ftuarve në një emisionin ishin edhe Bledi Mane dhe Iva Aliko. Gjatë bisedës, nuk munguan ngacmimet e gazetarit për lidhjen e shumëpërfolur të këngëtares me një deputet nga Kosova, teksa ajo u pyet nëse do të flinte një natë me Albin Kurtin.

Ja edhe biseda mes tyte, teksa u transmetua puntata e parë e emsionit “Casa De Los 3s”: Bledi Mane: Ish-i juaj ka fituar përsëri? Iva Aliko: Jo. Bledi Mane: Kjo të gëzoi? Iva Aliko: As u gëzova, as u hidhërova. Përderisa ai nuk e pati problem. Bledi Mane: Po Albin Kurti si të duket? Besoj e njeh politikën kosovare. Iva Aliko: Jo në detaje, por është i pëlqyer për publikun. Bledi Mane: Ti do flije një natë me Albinin? Iva Aliko: Jo. Nuk e shoh në atë këndvështrim


Flash Lajme

Më të lexuarat