Meghan Marke mesa duket do të ketë gjithmonë mbështetjen e familjes Clinton. Hillary Clinton e mbështeti Dukeshën e Sussex në një intervistë për The Sunday Time, duke komentuar vendimin e Meghan dhe Harryt, për të paditur disa gazeta britanike.

“Ajo është trajtuar në mënyrë të pashpjegueshme. Nëse shpjegimi është se Meghan ka prejadhjen nga dy raca të ndryshme, turp për të gjithë, ju!”, ka thënë Clinton.

Edhe vajza e saj, Chelsesa Clinton, ka mbrojtur Meghan duke thënë se nuk e njeh mirë, por e respekton dhe është mirënjohëse për punën frymëzuese që ajo bën./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All