Bebe Rexha është një nga artistet e njohura shqiptare në botë, shumë e suksesshme. Profili i saj Instagram është një nga hapësirat ku ajo qëndron në kontakt me publikun e gjerë, mbarëbotërore.

Nëse ju të paktën njëherë keni parë profilin e saj, do të keni vënë re që të gjitha veshjet Bebe e ka ngjyrë të zezë, sidomos në eventet e rëndësishme.

Sipas studimeve në fushën e psikologjisë, ngjyra e zezë është perceptuar nga të tjerët si një tregues i prestigjit, fuqisë, seriozitetit dhe inteligjencës.

Njerëzit të cilët preferojnë të veshin rroba të zeza janë ambiciozë, të vendosur, por edhe të ndjeshëm. Kështu është dhe Bebe Rexha. Mbase kjo ngjyrë e bën të ndihet vetëvetja./E.B-dritare.net

Foto 1 nga 22


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All