Ditën e djeshme, aktorja e njohur Jennifer Aniston ka hapur llogari në Instagram. Menjëherë, të gjithë i kanë bërë “follow”. Në një ditë atë e kanë ndjekur 9.3 milionë njerëz nga e gjithë bota.

Ndërsa postimin e saj të parë e ka bërë me kolegët e saj të komedisë FRIENDS, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matthew Perry dhe Matt LeBlanc. Në foto Aniston ka marrë 10.718.606 pëlqime dhe 423.839 komente.

Ndërsa të tjerët luftojnë për një folloëer, asaj do t’i shtohen miliona të tjerë në orët në vazhdim./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat