Diva e muzikës shqiptare, Aurela Gaçe ka festuar ditën e sotme ditëlindjen. Urimet për të nuk ka pasur të sosur dhe një nga ata më të veçantët e ka marrë nga moderatori Ardit Gjebrea.

Gjebrea, përmes një postimi në Instagram shkruan se janë bërë vite që gëzimet i ndajnë bashkë dhe i ka uruar edhe 100 vjet të tjera plot energji.

Në foton ku shfaqet bashkë me Aurelën dhe bashkëshorten e tij, Arditi shkruan: “U bënë vite e vite që gëzimet i ndajmë bashkë dhe uroj të jesh e lumtur dhe plot energji edhe për 100 vite të tjera.

Gëzuar ditëlindjen mike e shtrenjtë! ?????”./E.B-dritare.net

Visualizza questo post su Instagram

Un post condiviso da (@arditgjebrea) in data:


Flash Lajme

Më të lexuarat