Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, ditë më parë shokoi fansat e saj kur vendosi që të fshijë të gjitha fotografitë dhe videot e publikuara në llogarinë e saj zyrtare në Instagram.

Në këtë rrjet social, ku ajo tashmë ndiqet nga jo më pak se 35 milionë fansa, llogaria e saj është komplet e zbrazët.

E duket se njëlloj, Lipa ka vendosur të veprojë edhe me llogarinë e saj në Twitter, ku ajo numëron aktualisht mbi 3.49 milionë ndjekës.

Po të shohësh me vëmendje në Twitterin e këngëtares, vëren se të gjitha statuset e bëra më parëm, nuk janë më aty!


Flash Lajme

Më të lexuarat