Dukesha e Kembrixhit na ka mahnitur me veshjet e sa, gjatë turneut mbretëror në Pakistan.

Të mërkurën ajo vizitoi Parkun Kombëtar Brogjil dhe fshatin shumëngjyrësh Kalash Chitral dhe u shfaq me një pamje të thjeshtë dhe shumë elegante, kryesisht me ngjyra kafe.

Por nëse jeni treguar të vëmendshëm, mund të keni parë sesi nga veshja plot xixa, Kate ndryshoi me një veshje me ngjyra toke. Ky ndryshim i saj vjen sepse ajo i përshtatet vendit ku ndodhet.

Në këtë turne, Kate Midelton i është larguar shumë stilit mbretëror, duke u përshtatur me atë vendas./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All