Këngëtarja e njohur Tuna Sejdiu, që prej 2017 është bërë nënë. Ndërsa djali i saj, Tian, çdo ditë po rritet, ajo si çdo nënë e re ka mësuar shumë sesi të kujdesesh dhe të edukosh fëmijët.

Përmes një postimi në Instastory, Tuna u ka dhënë një këshillë të gjithë prindërve

“Mësoni fëmijët të jenë të mirë më kafshët, ata do rriten  për të qenë të sjellshëm me njerëz”, shkruhet në postimin ku shfaqet Tian duke lozur me një qen./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat