Armina ka shpërndarë në rrjetet sociale panikun që ka ndjerë, kur përjetoi paralizën në gjumë. Blogerja shprehet se ka qenë e tmerrshme dhe i ka kërkuar fansave të ndajnë me të të njëjtën eksperiencë.

 “Dje provova paralizë gjumi! Ishte e tmerrshme, isha zgjuar, por nuk mund të flisja.E ka provuar dikush tjetër?”, ka shkruar Armina në një postim në ‘Instagram’. Mesa duket fansat e kanë qetësuar bukuroshën, duke i shkruar se nuk ka ndonjë pasojë të rëndë.  “Ju ndodh shumë njerëzve! Është mirë të ndash jo vetëm gjërat e bukura, por edhe gjërat që mund të na frikësojnë”, ka shkruar Armina pasi ka marrë mesazhe të shumta nga personat që e ndjekin.


Flash Lajme

Më të lexuarat