Tuna është nënë e një djali, Tian me bashkëshortin Patris Berisha.

Dhe këngëtarja ka shpërndarë një mesazh për të gjithë prindërit.

Ajo publikoi në Instagram një foto të Tian duke luajtur me një qen.

Ndërsa shkruan: “Mësojuni fëmijëve të jenë të mirë më kafshët, që kur të rriten të jenë të sjellshëm me njerëzit.”

Tuna vetëm pak kohë më parë është kthyer fuqishëm në tregun muzikor pas nj pauze të gjatë pas lindjes së djalit.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All