Revista gjermane ‘Life’ e ka përzgjedhur Taynën për ballinën e muajit tetor.
Reperja e njohur shqiptare, Tayna, është përzgjedhur nga revista gjermane ‘Life’ për ballinën e muajit tetor, shkruan lajmi.net.


Ajo është artistja e parë shqiptare e cila shfaqet në ballinën e kësaj reviste.
‘Life’ në llogarinë zyrtare në Instagram ka shkruar. “Ballina e revistës “Life”, për tetor të vitit 2019 me reperen më të mirë të momentit Tayna. Artistja e parë shqiptare në ballinën e një reviste gjermane”.
Ishte edhe Tayna ajo e cila e ka publikuar më pas foton në llogarinë e saj në Instagram.
Kujtojmë se ajo karrierën muzikore e nisi fuqishëm dhe po vazhdon tani që të njihet edhe jashtë vendeve shqipfolëve.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All