Anastasiya Kvitko është paraqitur sërish provokuese.
Anastasiya Kvitko është shumë aktive në rrjete sociale me postimet e shumta që ajo bën, e ku zakonisht bën ekspozimin e formave të saj trupore, shkruan lajmi.net.


Modelja nga Rusia ka publikuar sërish një imazh të tillë në profilin e saj në Instagram, ku shfaqet e ‘zjarrtë’ në të brendshme transparente.
Anastasiya është mjaft e ndjekur në Instagram ku posedon mbi 10 milionë ndjekës dhe imazhet e saj marrin qindra mijëra pëlqime.

https://www.instagram.com/anastasiya_kvitko/?utm_source=ig_embed


Flash Lajme

Më të lexuarat