Vildane Zeneli është një prej modeleve që tërheq gjithmonë vëmendjen me daljet e saj dhe  postimet që bën në rrjetet sociale.

Këtë herë ajo ka realizuar një set fotografimk me një veshje që i nxjerr në pah gjithcka.

Përveç bikinit minimaliste që ka veshur  sipër ka hedhur një rrjetë të zezë transparente që e bën edhe më provokuese.

Seti fotografik është realizuar nga fotografi i suksesshëm shqiptar, Fadil Berisha i cili i ka publikuar në llogarinë e tij të Instagramit disa foto të Vildanes .


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All