Nora Istrefi është këngëtarja shumë e pëlqyer kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj muzikor, përcjell ORAinfo. Nora para muajsh është ndarë nga Robert Berisha, me të cilin ishte e martuar për disa vite.

E duket se tani ajo e ka marrë vetën dhe ka nisur të shijojë jetën.

Së fundmi Nora është fotografuar duke u përqafuar me dizajnerin e njohur kosovar, Valdrin Sahiti.

Ata janë miq shumë të mirë mes vete. E ajo që ka marrë vëmendjen është heshtja e Robertit.

Edhe pse çdo postim i Norës merr pëlqime nga Roberti, kësaj radhe një “Like” nga ai ka munguar

A është bërë “xheloz” Roberti për këtë foto…?

Image


Flash Lajme

Më të lexuarat