Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha ka festuar sot ditëlindjen. Ndryshe nga herët e tjera, ku gjithmonë ka pritur urimet, sot ajo, në 26-vjetorin e saj, ka shkruar disa gjëra për veten.

Në një postim në Instagram, ajo shkruan: “Ky vit më ka ndryshuar në shumë mënyra dhe jam jashtë mase mirënjohëse që jam gjallë të shoh dhe një vit tjetër, të kem shansin të shoh njerëzit që dua më shumë, të korrigjoj gabimet e vjetra e të bëj gabime të reja, dhe të vazhdoj të punoj me veten time ndërkohë që po mundohem të jetoj jetën më të mirë. Falënderuese për të gjithë ata që më kanë ndihmuar të jem kjo që jam sot”./E.B-dritare.net

Visualizza questo post su Instagram

Un post condiviso da (@lorihoxha) in data:


Flash Lajme

Më të lexuarat