Modelja e njohur nga Kumanova, Arbenita Ismajli po vazhdon sukseset e saj globale ë fushën e modelimit,njofton agjencia e lajmeve INA.
Ajo është duke bashkëpunuar me agjencitë më prestigjioexe të modelimit.


Arbenita është e famshme edhe në rrjetet e sociale. Bukuria e saj e rrallë dhe stili i veçant i veshjes tërheq numër të madh të pëlqimeve. Në postimin e fundit ajo duke sikir një mbretëresh me fustanin e saj të bardhë.(INA)


Flash Lajme

Më të lexuarat