Leonora Jakupi dhe Sabri Fejzullahu të premten do të lansojnë këngën e re me titull “Simpatia e Shkollës”.
“Simpatia e shkolles” eshte kenga me e re te cilen do ta publikojme diten e premte ora 18:00 me legjendenden e muzikes sone Sabri Fejzullahu .


Falenderime te pafundme per producentin e kenges Shpetim Deskun , kompozitorin Kreshnik Avdiu dhe Ardian Kastratin . Po ashtu ju falenderoj edhe juve miq per dashurine dhe mbeshtetjen e vazhdueshme qe me jepni cdo ditë !”, ka shkruar Leonora Jakupi në rrjetet sociale. (INA)


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All